+38 044 296 56 57 | au.i%40noklif

+38 044 296 56 57 | au.i%40noklif

Про компанію

Ми - Авангард Прогресу

Illustration


● "Фабрика Філкон" є українським виробником, була заснована у квітні 1995 року. ● Фабрика спеціалізується на виробництві фільтрувальних тканин та готових швейних виробів з них.● Виробниче обладнання фабрики включає текстильне та розкрнійно-швейний підрозділ, що розташовані на більш ніж 3000 м².● Нині, головним направленням діяльності фабрики є пошив фільтрувальних виробів, із тканини власного виробництва, для екіпірування фільтрувального обладнання на підприємствах гірничо-збагачувальної та харчової промисловості.● Виробничий потенціал фабрики дає можливість виробляти більш ніж 1 200 000 метрів фільтрувальної тканини та більше 600 000 готових фільтрувальних швейних виробів на рік.


● Фабрикою виготовляється більш ніж 60 артикулів фільтрувальних мультифіламентних, монофіламентних та комбінованих тканин.● Починаючи з 2007 року технічні спеціалісти та керівництво фабрики почали реалізовувати концепцію розробки та впровадження фільтрувальних тканин нового покоління, основною відмінністю яких є однолицьова "робоча" сторона, підвищена еластичність та пружність мультифіламентних термоусаджених фільтувальних тканин.● Наразі виробляється більш ніж 20 артикулів такого асортименту фільтрувальних тканин з заданими фізико-механічними характеристиками. ● Усі тканини характеризуються високими експлуатаційними показниками та технічними даними.

Illustration
Illustration

● Керівництво фабрики та технічний персонал постійно працюють над покращенням якості виробляємої продукції. ● Усі синтетичні нитки закуповуються у найкращих європейських виробників. ● На фабриці впроваджена та функціонує система контролю якості відповідно до стандартів ISO 9001.● Лабораторія фабрики щоденно контролює якість ниток, що закуповуються, виробляємої з них тканини та готових швейних виробів, відповідно до ДСТУ та зареєстрованих ТУ.● Визнанням якості нашої продукції, що виробляє фабрика, є партнерство та забезпечення виробничих процесів більш ніж 50 підприємств України, Грузії, Болгарії Казахстану, Молдови, Узбекистану, Туркменістану.● Партнерами фабрики є такі відомі корпорації, як: "Arselor Mittal", "Метинвест", "Ferroexpo", "Зюд Цукер", "Астарта-Киев", "Pfeifer&Langen", "Rua Group".

1,2 млн

метрів сягає потенціал виробництва фабрикою фільтрувальних тканин на рік

3 000 м² 

загальна площа власних виробничих приміщень

50+

кількість наших партнерів-замовників

60+

артикулів фільтрувальних тканин

27

років лідерства на ринку

600 000

швейних фільтрувальних виробів на рік

Наша місія

Забезпечувати наших клієнтів фільтрувальними виробими найвищої якості 

Чому ж обирають нас?

Багаторічний досвід та лідерство на ринку

Більше 27 років фабрика постачає власну продукцію своїм замовникам 

Індивідуальний підхід

Технічні спеціалісти фабрики підбирають таку тканину замовнику, що буде працювати якомога ефективніше, з можливістю змінювати структуру тканини за необхідності

reliability-trust-value-like-finger

Підтримка партнерських відносин

Регіональний представник завжди на зв'язку з клієнтом 

Наше виробництво

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Регіональні представники

Illustration

Василь Гончаров+38 050 331 52 54

Illustration

Віталій Стичинський+38 050 310 87 51

Illustration

Олег Саєнко+38 050 310 86 33

Наші партнери

Ми пишаємося співпрацею з кожним із наших партнерів. Ось невеликий список тих, хто вже переконався в якості нашої продукції на практиці.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Залишити повідомлення

Тут Ви можете залишити заявку або повідомлення

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Адреса

м. Київ, вул. Вінстона Черчилля 44а

E-mail

au.i%40noklif

Телефон

+38 (044) 296 56 57

Copyright © 2024. Filkon Factory. All Rights Reserved